banner-mosi2018

55.MOSI Priboj 2018: Rezultati drugog takmičarskog dana

Drugog dana 55. Međuopštinskih sportskih igara, u četvrtak 5. jula održana su takmičenja u više disciplina. Rezultati su sledeći:

mosi 2018 rezultati 2 dan

ATLETIKA, Muškarci disk
1 Marko Lubarda Sokolac 41,58 12
2 Ivan Ćebić Rogatica 38,27 11
3 Ratko Đurović Sokolac 33,95 10
4 Krsto Bogavac Bijelo Polje 25,20 9
5 Stefan Petković Užice 24,83 8
6 Dragomir Maksimović Užice 23,32 7
7 Ivan Manović Priboj 23,20 6
8 Luka Marković Bijelo Polje 21,56 5

Koplje:
1 Aleksandar Lučić Sokolac 63,61 12
2 Ratko Đurović Sokolac 56,20 11
3 Miloš Grlica Užice 52,74 10
4 Lazar Tanasijević Priboj 51,35 9
5 Ivan Medojević Mojkovac 43,62 8
6 Filip Bogdanović Priboj 43,51 7
7 Krsto Bogavac Bijelo Polje 41,23 6
8 Ivan Kukuličić Bijelo Polje 38,26 5

800 metara:
1 Stefan Ćuković Sokolac 1:51,21 12
2 Marko Jovičić Užice 1:51,35 11
3 Elzan Bibić Novi Pazar 1:51,58 10
4 Aleksandar Miletić Bijelo Polje 1:56,36 9
5 Nemanja Vasiljević Priboj 2:05,85 8
6 Haris Ajdarević Novi Pazar 2:07,77 7
7 Vlade Đurović Bijelo Polje 2:16,12 6
8 Danilo Delić Sokolac 2:29,80 5

100 metara:
1 Edin Erović Bijelo Polje 11,48 12
2 Nikola Vasković Rogatica 11,48 11
3 Bane Vilotić Priboj 11,53 10
4 Abdulah Terzić Prijepolje 11,60 9
5 Matija Radović Bijelo Polje 11,71 8
6 Alen Turković Novi Pazar 11,79 7

400 metara:
1 Boris Vujošević Bijelo Polje 49,74 12
2 Srđan Marić Bijelo Polje 49,76 11
3 Nikola Vasković Rogatica 50,12 10
4 Željko Todorović Sokolac 55,00 9
5 Adem Zilkić Novi Pazar 55,04 8
6 Meris Suljević Priboj 55,54 7
7 Lazar Živković Berane 57,73 6
8 Aleksandar Lučić Sokolac 1:01,18 5
9 Vahid Gicić Novi Pazar 1:04,39 4
10 Rifat Rovčanin Prijepolje 1:07,64 3

Skok u vis:
1 Tarik Hadžalić Prijepolje 190 12
2 Faruk Kandić Prijepolje 185 11
3 Stefan Kolić Berane 180 10
4 Dado Sadiković Bijelo Polje 180 9
5 Nikola Dolina Sokolac 165 8
6 Mihajlo Memedović Sokolac 160 7
7 Luka Rajović Bijelo Polje 155 6

Troskok:
1 Kristijan Matković Berane 14,57 12
2 Abdulah Terzić Prijepolje 14,23 11
3 Jovica Božović Pljevlja 13,07 10
4 Nikola Dolina Sokolac 12,63 9
5 Ognjen Vojvodić Pljevlja 12,59 8
6 Mihajlo Memedović Sokolac 12,19 7
7 Dado Sadiković Bijelo Polje 11,80 6
8 Miloš Stanić Priboj 11,63 5
9 Luka Radović Bijelo Polje 11,10 4

Žene, disk:
1 Ana Bošković Mojkovac 34,43 12
2 Anđela Rosić Bijelo Polje 32,46 11
3 Željana Maksimović Užice 29,34 10
4 Marija Vojinović Priboj 28,25 9
5 Darinka Đuričković Bijelo Polje 27,55 8
6 Anđela Kovačević Sokolac 23,17 7
7 Ana Jestrović Pljevlja 21,35 6
8 Emilija Kušić Sokolac 16,99 5

100 metara:
1 Sara Ratknić 12,72 12
2 Tamara Damjanović Priboj 12,78 11
3 Anđela Drobnjak Bijelo Polje 12,88 10
4 Bojana Vujošević Ivanjica 13,02 9
5 Kristina Radivojević Bijelo Polje 13,09 8
6 Vanja Petrović Novi Pazar 13,49 7

400 metara:
1 Amela Terzić Novi Pazar 57,70 12
2 Marija Živković Berane 1:00,65 11
3. Kristina Radivojević Bijelo Polje 1:00,69 10
4. Jovana Bogdanović Ivanjica 1:02,66 9
5 Jelena Selaković Užice 1:02,67 8
6 Mare Jablan Bijelo Polje 1:03,79 7
7 Vanja Petrović Novi Pazar 1:04,17 6
8 Željana Petrić Priboj 1:04,62 5
9 Ivana Marjanović Užice 1:04,82 4
10 Anja Čolaković Sokolac 1:04,85 3
11 Branka Baković Priboj 1:04,93 2
12 Irena Ikonić Rogatica 1:05,84 1
13 Anica Bartula Sokolac 1:07,92

Bacanje kugle:
1 Darinka Đuričković Bijelo Polje 10,96 12
2 Milica Đolović Užice 9,57 11
3 Anđela Rosić Bijelo Polje 9,56 10
4 Emilija Kušić Sokolac 9,33 9
5 Željana Maksimović Užice 9,32 8
6 Dimitrija Rajak Rogatica 9,06 7
7 Marija Vojinović Priboj 8,55 6
8 Anđela Kovačević Sokolac 8,05 5

Skok u dalj:
1 Anđela Drobnjak Bijelo Polje 5,47 12
2 Ana Bošković Mojkovac 5,32 11
3 Nikolina Ćaćić Rogatica 5,03 10
4 Sara Lučić Sokolac 4,96 9
5 Jana Dragutinović Priboj 4,93 8
6 Snežana Ćaćić Rogatica 4,82 7
7 Andrea Matković Pljevlja 4,78 6
8 Tijana Zekić Sokolac 4,68 5
9 Nevena Dobrašinović Berane 4,42 4
10 Marija Šljuka Priboj 4,41 3
11 Ivana Marjanović Užice 4,37 2
12 Maša Bubanja Berane 4,22 1
13 Amina Suljević Bijelo Polje 3,88 0

1500 metara:
1 Teodora Simović Novi Pazar 4:34,17 12
2 Katarina Lemez Sokolac 4:43,98 11
3 Saima Murić Novi Pazar 4:46,99 10
4 Anastasija Magdelinić Bijelo Polje 5:05,19 9
5 Milica Žunić Užice 5:08,66 8
6 Katarina Rajaković Ivanjica 5:42,02 7
7 Vera Popović Užice 6:03,35 6
8 Snežana Borovčanin Sokolac 6:21,62 5

ODBOJKA, muškarci
Prijepolje - Tutin 2 - 0
Bijelo Polje - Priboj 1 - 2
Novi Pazar - Prijepolje 1 - 2
Bajina Bašta - Bijelo Polje 2 - 0

Žene:
Pljevlja - Rudo 2 - 0
Bajina Bašta - Kalinovik 1 - 2
Prijepolje - Čajetina 0 - 2
Ivanjica - Priboj 2 - 0
Kolašin - Požega 0 - 2
Goražde - Sokolac 1 - 2
Rogatica - Foča 0 - 2
Višegrad - Novi Pazar 2 -1
Rudo - Kalinovik 0 - 2
Pljevlja - Bajina Bašta 2 - 0
Čajetina - Priboj 2 - 0
Prijepolje - Ivanjica 0 - 2
Foča - Novi Pazar 2 - 0
Sokolac - Požega 2 - 0
Goražde - Kolašin 2 - 0
Rogatica - Višegrad 0 - 2

KOŠARKA, muškarci
Višegrad – Priboj 45:59
Rogatica – Sokolac 66:42
Berane – Goražde 35:31
Nova Varoš – Čajetina 27:17
Bajina Bašta – Gusinje 20:0 BB
Pljevlja - Prijepolje 44:48
Pljevlja – Višegrad 65:52
Sokolac – Goražde 50:44
Rogatica – Berane 55:51
Čajetina – Gusinje 20:0 BB
Nova Varoš - Bajina Bašta 48:47
Prijepolje – Priboj 52:60

Žene:
Kolašin - Prijepolje 25:48
Priboj - Užice 31:27
Pljevlja - Kolašin 37:36
Požega - Priboj 61:28

RUKOMET, muškarci
Pljevlja - Priboj 11:23
Mojkovac - Požega 24:23
Bijelo Polje - Prijepolje 22:25
Nova Varoš - Novi Pazar 32:26
Priboj - Požega 28:10
Pljevlja - Mojkovac 25:18
Prijepolje - Novi Pazar 20:23
Bijelo Polje - Nova Varoš 20:23

Žene:
Priboj - Novi Pazar 13:5
Berane - Rogatica 20:22
Novi Pazar - Berane 16:31
Prijepolje - Priboj 22:11

STRELjAŠTVO, muškarci:
1 Nemanja Obradović Berane 184
2 Milenko Matović Užice 181
3 Miljan Dević Berane 180
4 Miloš Božović Berane 180
5 Dušan Tabaš Pljevlja 176
6 Željko Tomović Kolašin 175
7 Goran Novaković Ivanjica 173
8 Igor Puletić Kolašin 171
9 Lazar Milić Kosjerić 168
9 Peđa Vuković Bajina Bašta 168
11 Duško Lukić Pljevlja 167
11 Predrag Kraković Užice 167
13 Marko Jovanović Kosjerić 166
14 Nenad Aćimović Bajina Bašta 165
15 Milija Pavlović Bajina Bašta 164

Žene:
1 Beba Dabetić Berane 185
2 Sandra Martić Pljevlja 182
3 Nataša Jezdović Kosjerić 182
4 Dijana Janković Užice 181
5 Nikolina Božović Berane 180
6 Sandra Glibetić Užice 179
7 Sara Vuković Kosjerić 176
8 Anastasija Matić Bajina Bašta 175
9 Milica Ječmenica Pljevlja 175
10 Sanja Dabetić Berane 172

Š A H, muškarci:
Bajina Bašta – Požega 1,5:4,5
Priboj Bijelo - Polje 4:2
Nova Varoš - Goražde 1:5
Prijepolje - Mojkovac 2,5:3,5
Petnjica - Pljevlja 0:6
Pljevlja – Goražde 1,5:4,5
Požega – Priboj 2:4
Mojkovac - Kolašin 5,5:0,5
Bijelo Polje Prijepolje 2,5:3,5
Nova Varoš - Bajina Bašta 3:3

Žene:
Nova Varoš - Priboj 2:0
Pljevlja - Požega 2:0

STONI TENIS, muškarci:
Požega - Foča 2:4
Nova Varoš - Rudo 4:0
Pljevlja - Čajniče 4:0
Kosjerić - Priboj 0:4
Bijelo Polje - Rogatica 4:0
Mojkovac - Prijepolje 4:0
Foča - Rudo 4:0
Požega - Nova Varoš 2:4
Čajniče - Priboj 2:4
Pljevlja - Kosjerić 4:0
Rogatica - Prijepolje 4:1
Bijelo Polje - Mojkovac 0:4

Žene:
Kosjerić - Pljevlja 0:4
Požega - Sokolac 4:0
Priboj - Rogatica 1:4
Foča - Kosjerić 4:0
Sokolac - Rogatica 1:4
Požega - Priboj 4:0

FUDBAL, muškarci:
Višegrad-Čajetina 1:2
Kolašin-Čajniče 1:3
Mojkovac-Plužine 2:0
Rudo-Sokolac 0:0, 2:4 penalima.

Žene:
Pljevlja-Rogatica 8:0

MALI FUDBAL:
Mojkovac - Čajetina 5:1
Priboj - Tutin 3:0
Ivanjica - Sokolac 4:7
Kolašin - Bajina Bašta 0:3
Prijepolje - Kalinovik 1:2
Plužine - Petnjica 9:0
Požega - Pljevlja 2:2
Berane - Nova Varoš 3:0
Čajetina - Tutin 4:1
Mojkovac - Priboj 1:5
Sokolac - Bajina Bašta 0:8
Ivanjica - Kolašin 5:1
Petnjica - Kalinovik 2:7
Pljevlja - Nova Varoš 3:4
Plužine - Prijepolje 3:2
Požega - Berane 1:1

TENIS:
Rudo - Čajetina 0:2
Bajina Bašta - Priboj 2:0
Rogatica - Sokolac 0:2
Bijelo Polje - Rudo 2:0
Foča - Bajina Bašta 2:0
Požega - Rogatica 2:0

BIČ VOLEJ – ODBOJKA NA PESKU, muškarci:
Novi Pazar - Prijepolje 1:2
Bajina Bašta - Petnjica 2:0
Priboj - Novi Pazar 2:0
Bijelo Polje - Bajina Bašta 2:0

Žene:
Prijepolje - Ivanjica 2:0
Novi Pazar - Priboj 2:0
Sokolac - Požega 2:0
Kalinovik - Nova Varoš 0:2
Bajina Bašta - Goražde 0:2
Pljevlja - Čajetina 0:2
Ivanjica - Priboj 0:2
Prijepolje - Novi Pazar 2:0
Požega - Nova Varoš 0:2
Sokolac - Kalinovik 2:0
Čajetina - Goražde 2:0
Pljevlja - Bajina Bašta 2:0